Naše společnost Velkoobchod ŠAS, s. r. o. Dolní Kralovice má kořeny ve společnosti ŠAMAN Rudolf- ŠAS, která vznikla v roce 1991 v Dolních Kralovicích. V roce 2002 jsme z důvodu rozvoje společnosti, legislativních nároků a expanze transformovali společnost na společnost s ručením omezeným. Od samého počátku se naše aktivity dotýkaly a dotýkají velkoobchodu v oblasti kompletního sortimentu papírové hygieny.

Patříme mezi tři největší obchodní společnosti v oblasti papírové hygieny v České republice. Naší další významnou činností je mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodoprava. V současné době provozujeme 2 desítky nákladních souprav a tahačů, jejichž průměrné stáří je 3 roky. Náš vozový park využíváme také k rozvozu vlastního zboží.

Kapesníčky, toaletní papír, ubrousky z kvalitních materiálů

Od samého počátku se naše aktivity dotýkaly a dotýkají velkoobchodu v oblasti kompletního sortimentu papírové hygieny. V roce 1995 jsme rozšířili naše portfolio o takřka kompletní sortiment klasické drogerie, kancelářských potřeb a doplňkového sortimentu. Naše chráněná značka EASY a LILIEN je známá jak v České republice, tak na Slovensku. Spolupracujeme s renomovanými výrobci v České republice, na Slovensku, ale i v Polsku např.Piechovicích, Varšavě, Glucholazech, Krapkovicích a Wroclawi. Zejména intenzivně pak spolupracujeme se společností Paloma ze Slovinska, kterou zastupujeme výhradně v České republice a na Slovensku pro některé zahraniční řetězce. Zboží z Palomy má vysokou kvalitu, která často připomíná luxusní zboží. Jedná se o prémiové výrobky v celé šíři od toaletních papírů, kuchyňských rolí, kapesníčků, ubrousků až po institucionální hygienu jako jsou papírové ručníky Z+Z, ručníky C nebo průmyslové role, popřípadě Jumbo toaletní papíry. Naše prodejní ceny tohoto zboží jsou velice zajímavé a často bezkonkurenční, a to také díky našemu sofistikovanému logistickému systému, který masivně využívá železniční přepravu.

             Průměrná zásoba výrobků z Palomy v našich skladech se pohybuje okolo 3.500 palet. Všechny tyto skutečnosti přispívají k tomu, že patříme mezi tři největší obchodní společnosti v oblasti papírové hygieny v České republice.

Z historie

Vážení obchodní partneři, Vážení zákazníci,

v rámci modernizace naší společnosti pro Vás připravujeme nový e-shop, aby bylo Vaše nakupování ještě o krok komfortnější.

V současné době systém běží v test režimu, ale je možné se registrovat a následně objednávat. Po registraci Vám bude přidělen obchodník a cenová kategorie.

Pro vstup klikněte na odkaz :

https://shop.velkoobchodsas.cz/

Děkujeme, Váš Velkoobchod ŠAS