Autodoprava

Velkodistribuce hygienických výrobků

Jsme provozovateli vnitrostátní i mezinárodní nákladní autodopravy, spedice a zasílatelství

Moderní zázemí

V roce 2003 jsme rozšířili naše skladové a dopravní možnosti nákupem dalšího skladovacího areálu ve Zruči nad Sázavou. Naše vyzkoušená a reálná kapacita vyskladnění a spedice je 4.500 palet měsíčně.

Široký vozový park

Náš vozový park využíváme nejen k rozvozu vlastního vyráběného zboží a k distribuci celé šíře našeho obchodního sortimentu. Jeho kapacity jsou také k dispozici našim obchodním partnerům, pro které rozvážíme jejich zboží do stovek tuzemských i zahraničních destinací. Disponujeme 20 nákladními soupravami a tahači, jejichž průměrné stáří je 3 roky. Každá z našich souprav pojme až 120 m3 přepravovaného objemu zboží. 

Po silnici i po železnici

Hlavní skladovací areál je umístěn hned vedle vlakového nádraží.Jsme zde schopni denně pojmout a umístit 10 vagonů zboží, popř. je přeložit na naše kamiony a dopravit dále po silnici, kamkoli je třeba. Díky této schopnosti kombinovat různé způsoby dopravy významně šetříme životní prostředí a dokážeme také nabídnout bezkonkurenční cenové podmínky.

Previous
Next

Vážení obchodní partneři, Vážení zákazníci,

v rámci modernizace naší společnosti pro Vás připravujeme nový e-shop, aby bylo Vaše nakupování ještě o krok komfortnější.

V současné době systém běží v test režimu, ale je možné se registrovat a následně objednávat. Po registraci Vám bude přidělen obchodník a cenová kategorie.

Pro vstup klikněte na odkaz :

https://shop.velkoobchodsas.cz/

Děkujeme, Váš Velkoobchod ŠAS